Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu.

Henry Ford

Najdu tam
co potřebuju

Dnes je 16.09. 2019 a svátek má Ludmila

Účetnictví


Z katalogu firem doporučujeme

KAPU s.r.o. – vedení účetnictví a daňové evidence, Praha 8

Hledáte spolehlivou účetní firmu, která Vám zajistí správně vypracované účetnictví? Jste z Prahy či okolí a potřebujete poradit s finanční situací? Obraťte se na nás! Nabízím Vám komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme: vedení účetnictví vedení daňové evidence rekonstrukce účetnictví rekonstrukce daňové evidence zpracování DPH -...

Tel:
 • kancelář:
  +420 284 840 071

  hlavní účetní:
  +420 603 419 107

  paní Naděžda Hloušková, jednatelka:
  +420 739 071 532
E-mail:
 • firemní:
  kapu@volny.cz

  paní Naděžda Hloušková, jednatelka:
  n-hlouskova@volny.cz

Libuše Kačenová Švecová – účetnictví, účetní poradenství, daňová evidence, daňový poradce, Praha 8

Naše firma z Prahy zajišťuje zpracovávání kompletního účetnictví včetně všech typů daní, personalistiky a mezd pro malé a střední firmy, živnostníky. Také zpracováváme daňovou evidenci. Nabízíme 15letou praxi. Věříme, že se přidáte mezi naše další spokojené zákazníky. Nabízíme: účetní poradenské služby účetní a mzdové poradenství daňová evidence daňový poradce personalistika

Tel:
 • paní Kačenová Švecová Libuše, majitelka:
  +420 776 740 630
E-mail:
 • paní Kačenová Švecová Libuše, majitelka:
  libusesvecova@seznam.cz

Ivan Smrčka – vedení účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnictví, daňové přiznání, poradenské služby, Praha

Nabízíme: účetnictví kompletní účetní servis kompletní daňové evidence vedení mzdového účetnictví (včetně všech hlášení, formulářů a kontrol) zpracování vnitropodnikových směrnic řešení daňových problémů kompletní zastupování na úřadech zpracování závěrek a daňových přiznání Nadstandardní servis: spolupracujeme s daňovými poradci a auditory můžeme zařídit odklad podání daňového přiznání poradíme Vám při zakládání firmy...

Tel:
 • pan Smrčka Ivan, majitel:
  +420 608 216 507
E-mail:
 • pan Smrčka Ivan, majitel:
  i.smrcka@seznam.cz

Agentura ELA, Eliška Víchová – účetnictví a daňová evidence, Praha 4

Agentura ELA - Eliška Víchová působí  na českém trhu již od roku 1991. Specializujeme se na komletní služby v oblasti účetnictví. Poskytujeme své služby v Praze a okolí. Nabízíme: externí vedení daňové evidence a podvojného účetnictví vedení DPH a silniční daně vedení mzdové agendy vč. přihlašování a odhlašování zaměstnanců styk...

Tel:
 • paní Víchová Eliška, majitelka:
  +420 777 123 355

  firemní:
  +420 327 598 268
E-mail:
 • paní Víchová Eliška, majitelka:
  ela.vichova@centrum.cz

  firemní:
  agentura.ela@volny.cz

Ritas, s.r.o. – BOZP, PO, hasicí přístroje, bezpečnost práce, zpracování mezd, Praha

Naše společnost se úzce profiluje v oblasti bezpečnostních a pracovně-právních služeb mzdové účtárny. Zároveň Vám přinášíme přidanou hodnotu v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce a odborné přípravy. Nabízíme: BOZP a PO - kompexní služby kontroly hasicích přístrojů BOZP pro malé podnikatele zpracování mezd do 1000 zaměstnanců kurz hašení požáru speciální...

Tel:
 • Telefon - kancelář:
  +420 211 151 631

  Mobil - mzdová účtárna:
  +420 731 519 550

  Mobil - BOZP a PO:
  +420 731 403 776

  Mobil - Mgr. Radek Zapletal - jednatel:
  +420 721 959 324

  Mobil - Mgr. Pavlína Bezchlebová - asistentka jednatele:
  +420 725 150 652
E-mail:
 • info@ritas.cz

  Mgr. Radek Zapletal - jednatel:
  radek.zapletal@ritas.cz

  Mgr. Pavlína Bezchlebová - asistentka jednatele:
  pavlina.bezchlebova@ritas.cz

Zpravodajství z města

Zprávy

Radní schválili stavbu WC na Petříně. Nenechme se umlčet! vyzývají občané

Teprve minulý týden po několika odkladech schválili radní hlavního města vybudování veřejných záchodů a nového zázemí pro zahradníky na Petříně. Občané však proti záměru magistrátu protestují. Bojí se o zeleň na okraji Velké strahovské zahrady i o jedinečný výhled na Prahu. Mezi iniciátory petice je i Kateřina Klasnová, bývalá politička a manželka Víta Bárty, někdejšího ministra dopravy a lídra Věcí veřejných.

Absolutní péče není správná, řekl ředitel Diakonie Praha

/ROZHOVOR/ Pražské středisko Diakonie Česko-bratrské církve evangelické pomáhá čtyřem stovkám převážně mladých lidí. O těžce hendikepované klienty se nezisková organizace stará v denních a týdenních stacionářích i v domově s trvalým pobytem. „Klademe si otázku, co dál. Naši klienti totiž samozřejmě stárnou. Třeba ve stacionáři ve Stodůlkách je oficiální věková hranice 35 let. Nechceme ale uvažovat tak, že když někdo limit překročí, už tu pro něj není místo. Chceme jít spíš cestou rozšiřování kapacit,“ uvedl Jakub Suchel, který vede tým sedmdesáti lidí.

Ať Praha sebere odvahu a na protiatomové kryty se vykašle, říká radní

Jedno z dědictví studené války mezi východním blokem pod vedením Sovětského svazu a západním světem se ukrývá v podzemí hlavního města. Spousta Pražanů možná ani neví, že existují úkryty civilní ochrany, které v době komunistického režimu měli poskytnout lidu bezpečné místo při jaderném útoku. Radní pro finance Pavel Vyhnánek (Praha sobě) proto navrhuje zrušení protiatomových krytů, aby magistrát ušetřil.

Pražská pamětnice vzpomíná: Tuberkulózou jsem se nakazila od kojenců

Paní Věra Otradovcová se narodila v roce 1934 ve Slaném u Prahy. Většinu života strávila jako zdravotní sestřička.

Výstup z metra na Staroměstské náměstí? Město opráší plány soudruhů

Stanice Staroměstská na lince A pražského metra byla zprovozněna 12. 8. 1978, komunističtí plánovači už tehdy připravovali dva eskalátorové výstupy na povrch. Ještě krátce před revolucí i po pádu režimu se mluvilo o vybudování nového vestibulu u Staroměstského náměstí. Staré plány teď možná oživí současné vedení magistrátu. Dopravní podnik a Institut plánování a rozvoje (IPR) zpracuje návrh na stavbu východní výstupu ze stanice metra Staroměstská na náměstí Franze Kafky.

Tapír v zoo přivítal samici z Francouzské Guyany. Ale k mláděti je daleko

Oblíbený tapír Punťa z pražské zoologické zahrady už žije spokojeně pod novým jménem v thajwanské zoo, ale fanoušci tohoto zvířete mohou od minulého čtvrtka sledovat, jak se zabydluje v trojském areálu nová a geneticky cenná samice tapíra jihoamerického – Taluen, která vytvoří pár se zdejším samcem Texem. 

Tunely dělat umíme. Praha představila nový plán vnitřního okruhu

Stejně jako se čeká na dokončení dálničního obchvatu, nemá Praha hotový ani vnitřní silniční okruh. Plány na poslední část Městského okruhu navíc prošly zásadní proměnou. Radní pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě) a pro územní rozvoj Petr Hlaváček (TOP 09, Spojené síly) novou studii v tomto týdnu představili veřejnosti. Projekt, na němž se podílel i bývalý primátor Jan Kasl, počítá s jedním dlouhým tunelem, který naváže na Blanku.

Zaplněné Palackého náměstí. Stovky lidí pochodovaly za podporu rodiny

Shromáždění a pochodu na podporu rodiny se v sobotu v centru Prahy se účastnily stovky lidí. Zcela zaplnili Palackého náměstí. Akci svolala Aliance pro rodinu. Značný podíl účastníků tvořily právě rodiny s dětmi. Na náměstí k nim promluvili politici, ze záznamu jim svoji zdravici pronesl předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS), z mikrofonu k nim promluvil třeba předseda lidovců Marek Výborný. Byly vidět české vlajky, cedule s hesly na podporu rodiny, i nábožensky zaměřenými. Pochod zamířil na Kampu, kde se koná program pro zbytek odpoledne.

OBRAZEM: Vinohradské vinobraní i letos přilákalo milovníky vína a dobré zábavy

Již druhým dnem probíhá na náměstí Jiřího z Poděbrad Vinohradské vinobraní. Vína jak z osvědčených vinařství, tak i z malých rodinných podniků mohou návštěvníci vychutnávat až do pozdního sobotního večera.

Porucha vedení po poledni zastavila vlaky v centru Prahy. Provoz je již obnoven

Porucha na vedení zastavila v sobotu před 14.00 vlaky v centru Prahy mezi hlavním nádražím a Vršovicemi. Vlaky regionální linky S9 a několik rychlíků muselo stanici Praha-Vršovice objíždět, takže cestující byli nuceni počítat se zpožděním mezi pěti až 20 minutami. Provoz byl obnoven před 18.00.

Sport

Hrdinové zpod koše. Takhle vyrůstali Satoranský a spol.

Nemají medaili, přesto dokázali rozvášnit český národ. Šesté místo na mistrovství světa udělalo z basketbalistů hrdiny. Deník vybral pět klíčových opor národního týmu a shrnul jejich cestu na vrchol. Víte, kde vyrůstal Tomáš Satoranský a kdo měl problémy s výškou?

Ondřej Lingr po Bohemians: Proti nim se mi hraje nejhůř z celé ligy

Karviná – Na obranu Klokanů nevyzrál ani on, ani nikdo jiný. Karviná remizovala s Bohemians bez branek, což domácího Ondřeje Lingra nepotěšilo, nakonec ale uznal, že každý ligový bod se počítá.

Reprezentační kapitán Pumprla: Náš úspěch v Číně urychlil můj konec

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Jeho vtípky jsou legendární. Před šampionátem český kapitán Pavel Pumprla hlásil: Bude z toho sedmé místo!

Utajené klady i zápory. Lvi vezou ze Slovinska třetí místo

Příprava pokračuje. Od pátku do neděle se Lvi představili na turnaji v Novom meste. Tam pražští volejbalisté poznali pachuť porážky, zklamání po tiebreaku i radost z vítězství. „Hlavně víme, na čem pracovat,“ líčil kouč Tomáš Pomr. „Známe své klady a projevily se i naše zápory. Je fajn, že se všechno ukázalo mimo Česko, tedy tak trochu v utajení,“ usmíval se.

Šesté místo a krásný basketbal. Češi sklízí chválu ze všech stran

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Tyhle věty by šly tesat do kamene. Americký kouč Gregg Popovich pronesl: „Češi na mě udělali obrovský dojem. Organizací hry a týmovým pojetím.“ Ano, zmíněné dva faktory české basketbalisty zdobily po celý šampionát. A díky nim v Číně obsadili šestou příčku.

Sparta přeházela obranu a konečně zabrala i venku. Ze Zlína veze tři body

Fotbalisté Sparty zvítězili v 9. kole první ligy ve Zlíně 2:0. Pražané rozhodli už v úvodních 19 minutách, kde se trefili Benjamin Tetteh a z penalty Guélor Kanga.

Bohemians udrželi čisté konto. Proti Karviné už počtvrté v řadě

Záchranářský souboj ve FORTUNA:LIZE mezi celky Karviné a pražskými Bohemians dopadl nerozhodně.

Střelnice v Barceloně a Dortmundu, vyhrál i Inter. Soupeřům Slavie se dařilo

/VIDEO/ Fotbalové Slavii se poslední utkání před vstupem do Ligy mistrů vydařilo. Slovácko přehrála 3:0 a naladila se pozitivně na úterní zápas proti milánskému Interu. Ale pozor, italský soupeř také nezaváhal. A ostatním týmům ve skupině se vedlo ještě lépe.

Je to neuvěřitelné, rozplýval se Provod po prvním gólu za Slavii

Poprvé nastoupil v červenobílém dresu, poprvé před Tribunou Sever a poprvé se radoval z gólu. Lukáš Provod zažil ve Slavii premiéru, se kterou ani nepočítal.

Do Slavie jsem chtěl i bez Ligy mistrů, přiznal Hora po úspěšné premiéře

Poprvé nastoupil v základní sestavě a hned si připsal asistenci na gól. Exteplický Jakub Hora si odbyl obnovenou premiéru ve slávistickém dresu. V úterním zápase Ligy mistrů v Miláně se v něm však neobjeví.

Krimi

Ovlivňoval svědky. Soudce Elischer zamířil znovu do vazby

Soud vzal dnes znovu do vazby soudce pražského vrchního soudu Ivana Elischera, který čelí obžalobě ze zmanipulování odvolacích řízení a přijímání úplatků. Soudní senát tak vyhověl návrhu státního zástupce. Vyšlo totiž najevo, že Elischer se před dnešním hlavním líčením snažil působit na jednu ze svědkyň prostřednictvím její advokátky. Pobyt ve vazební cele by mu měl zabránit v dalších případných pokusech ovlivňovat svědky. Elischer pokládá rozhodnutí soudu za pomstu.

VIDEO: Opilý cizinec řídil kradené auto. Policie objevila i pohřešované dítě

Policistům z hlídkové služby prvního policejního obvodu se povedl husarský kousek. V pondělí 9. září krátce po půlnoci si všimli v Bělohorské ulici v Praze 6 vozidla, které procházelo celostátním patráním. Po zásahu policie zjistila, že kradené auto řídil cizinec pod vlivem alkoholu. Navíc vezl pohřešované dítě.

Přes léto přibylo úrazů na koloběžkách, upozornila pražská záchranka

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy (ZZS HMP) vydala přehled prázdninových výjezdů. Posádky pražské záchranky v červenci a v srpnu zasahovaly celkem u 20 392 událostí, což je skoro stejně jako loni. Za stejné období v předchozím roce zaznamenali záchranáři 20 840 případů. Zdvojnásobil se však počet úrazů v souvilosti s provozem sdílených elektrokoloběžek.

V pražských Lysolajích útočil roj sršňů. Sedm lidí skončilo v nemocnici

Pro mnohé skoro hororovou situaci řešili v sobotu pracovníci záchranné služby v pražských Lysolajích. Na skupinu osob zde zaútočili sršni. Někteří pobodaní museli být hospitalizováni.

Senátor Láska čelí trestnímu oznámení. Kvůli analýze zakázek DPP

Před sedmi lety advokát Václav Láska, bývalý policejní vyšetřovatel a předseda správní rady Transparency International, uzavřel smlouvu s pražským magistrátem, aby prověřil zakázky Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP). Vypracoval analýzu, na jejímž základě dospěl k závěru, že „v letech 2007 až 2011 v DPP působila organizovaná zločinecká skupina“. V ČT uvedl, že „z hlediska trestněprávního by se dala dohledat odpovědnost 30, možná 50 osob“.

Kauza Čapí hnízdo: Státní zastupitelství zastavilo stíhání Babiše i dalších

Městské státní zastupitelství v Praze (MSZ) dnes zastavilo trestní stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) i ostatních obviněných v kauze dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo. Šéf MSZ Martin Erazím sdělil, že společnost Farma Čapí hnízdo splňovala podmínky definice malého a středního podniku. Právě pro ně přitom byla určena padesátimilionová evropská dotace, kterou farma v létě 2008 získala. Babišův advokát už rozhodnutí obdržel. Premiér zastavení stíhání nepovažuje za překvapení.

Pražská policie pátrá po totožnosti fanoušků Baníku. Neznáte je?

/FOTOGALERIE/ V neděli 18. srpna při fotbalovém utkání Fortuna ligy mezi celky AC Sparta Praha a FC Baník Ostrava dosud neznámí muži napadli údery a kopy pořadatelskou službu. K incidentu došlo po skončení utkání a při následném odchodu členů pořadatelské služby z tribuny v sektoru hostí. Policie nyní prosí veřejnost o pomoc při ztotožnění tří mužů.

Provoz tramvají v centru byl ochromen. V Dlážděné auto poškodilo trolej

/VIDEO/ Kritická situace v tramvajové dopravě nastala v pátek ráno v centru metropole. Neukázněný řidič speciálního automobilu totiž poškodil trolej v Dlážděné ulici, což zastavilo provoz mezi Masarykovým nádražím a Dlouhou třídou. To se dotklo provozu linek 6, 14, 15, 24 a 26.

Slavil smrt českých vojáků, teď ho zřejmě čeká soud

/FOTOGALERIE/ Pražští policisté navrhli obžalovat muže, který podle nich loni vylepil letáky oslavující zabití tří českých vojáků v Afghánistánu. Upozornila na to Česká televize. Policisté už před rokem obvinili šestatřicetiletého muže z podpory terorismu. Za to mu hrozí až deset let vězení.

Krakatoa vybuchla. Třídenní šťára přinesla své ovoce

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Jméno sopky Krakatoa nesla tři dny trvající bezpečnostní akce na území čtvrtého policejního obvodu, což se týká hlavně Prahy 10 a 4. Opatření se účastnili policisté, pracovníci Celní správy, Cizinecká policie, Státní veterinární správa a Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Celkem bylo do akce nasazeno téměř 250 lidí.

Ekonomika

Radíme čtenářům: Podvodné e-maily pracují se strachem i studem uživatele

Co byste řekli kolegovi, který by by se pokusil o vydírání s tím, že vás nachytal in flagranti? Nejspíš byste se ho dotázali na duševní zdraví. Stejný trik, ale v e-mailech, však podvodníkům prochází, říká bezpečnostní expert společnosti Eset Václav Zubr.

Praha vs. ministerstvo pro místní rozvoj. Věže na sídlištích jsou v ohrožení

Odpůrci výstavby výškových dominant na panelových sídlištích dostali do rukou palebnou munici. Vydalo jim ji ministerstvo pro místní rozvoj, které se tak dostalo do sporu s pražským magistrátem ohledně budoucího rozvoje metropole.

Zámečky lásky? Také boxy na klíče od sdílených bytů na sloupech vadí

Někomu možná při procházce hlavním městem mohly připomínat jakousi vylepšenou verzi takzvaných zámečků lásky. Ačkoliv schránky na klíče od sdíleného ubytování typu Airbnb vypadají jinak, především v centru Prahy začaly dělat podobné problémy jako visací zámky od zamilovaných párů na Karlově mostě. Boxy na klíče vadí v údržbě stožárů veřejného osvětlení.

Kdo bude nakonec točit pivo ve Šlechtovce? Spory narůstají

Výběrové řízení na pronájem Šlechtovy restaurace ve Stromovce, které vyhrál Vinohradský pivovar, prověří kontrolní výbor magistrátu. Podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) by bylo ideální vypsat novou soutěž. Otázka zazní i na příštím zastupitelstvu. Provozovatel ale bude platit fixní nájem, nikoliv provize z tržby, jak se dříve spekulovalo.

Plechovky vítězí. Češi opouštějí pivo v PET lahvích

Pivovarům letošní léto přálo. V červenci si oproti loňskému rekordnímu výstavu připsaly ještě o dvě procenta více, vyrobily tedy o 33 tisíc hektolitrů piva víc než tehdy. „Jak moc bude letošní sezona pro pivovary úspěšná, budeme moci říci po srpnových statistikách na konci září,“ uvedl předseda Českého svazu pivovarů a sladoven (ČSPS) František Šámal.

Biozemědělství? Bez podpory města to nepůjde, říkají farmáři

Plán pražských radních pronajímat půdu ve vlastnictví magistrátu pouze k ekologickému pěstování zemědělci příliš nevítají. Bez dotací je podle nich nerealizovatelný.

Využíváte bezkontaktní platby kartou? Nová pravidla mohou přinést problémy

Kvůli nový pravidlům pro ověřování karetních plateb, která budou platit od 14. září, mohou platební terminály zamítat některé bezkontaktní platby kartami do 500 korun bez informace o důvodu zamítnutí. V takovém případě lze platbu provést vložením karty do terminálu a zadáním PIN. Upozornila na to dnes Česká národní banka. Důvodem je podle banky skutečnost, že některé platební terminály nemusí být na nová pravidla připraveny.

Letiště v Praze otevřelo nový hotel. Pohodlně se vyspíte za dva tisíce korun

Mezinárodní letiště Václava Havla v pražské Ruzyni otevřelo hotel AeroRooms. Najdete zde čtrnáct pohodlných nově rekonstruovaných pokojů přístupných z veřejné i neveřejné části letiště. Prostory tedy mohou využít jak tranzitní cestující, tak klienti, kteří potřebují využít krátkodobé ubytování v blízkosti terminálů. Cestující se také mohou těšit na novou podobu letištních salonků. V současné době rovněž probíhá rekonstrukce, která zdvojnásobí jejich kapacity a komfort.

Škoda příští rok nabídne v Praze sdílené elektromobily Citigo iV

Škoda Auto plánuje v příštím roce spolu s mateřskou automobilkou Volkswagenem nabízet v Praze sdílení elektromobilů pod značkou WeShare. V nabídce by měl být první elektrický model Škody Citigo iV. Před zahájením autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem to uvedl předseda představenstva Bernhard Maier. Minulý týden Škoda oznámila projekt sdílení elektrických skútrů v Praze pod názvem BeRide.

Radíme čtenářům: Bezpečně zaplatit na internetu není nic složitého

Také si několikrát zkontrolujete číslo účtu příjemce, než odešlete platbu? A kontrolujete stejně pečlivě, jakým způsobem se přihlašujete do internetového bankovnictví?