Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu.

Henry Ford

Najdu tam
co potřebuju

Dnes je 09.05. 2021 a svátek má Ctibor

ELEKTRO-BAU OLOMOUC, s.r.o. – elektromontáže, instalace, údržba, revize, projekty

Stará Přerovská 790/15, areál firmy Elfetex , 779 00 Olomouc - Holice

Kontakty: 
  • +420 777 100 987 - pan Borůvka
    +420 585 154 848
IČ: 25376799
E-mail: elektrobau@elektrobau.cz

Provozní doba

Dle telefonické dohody.

Popis činnosti

Společnost ELEKTRO-BAU OLOMOUC, s.r.o. je specializovaná elektromontážní firma se zaměřením na instalace, montáže, údržby a opravy vyhrazených elektrických zařízení. Z dalších činností nabízí především projektovou dokumentaci a revize elektrozařízení.

Mezi hlavní průmyslové oblasti, které pokrývá patří sféra lehkého, středního a těžkého průmyslu, dále oblast samostatných technologických celků a průmyslových, občanských i bytových staveb. Firma je držitelem řady potřebných certifikátů a odborných osvědčení a držitelem certifikátu řízení jakosti dle požadavků ČSN EN ISO 9001:2000.

Vznik společnosti ELEKTRO-BAU OLOMOUC, s.r.o. se datuje k roku 1997, kdy transformací firmy Jan  Borůvka ELEKTRO-BAU OLOMOUC, působící pod tímto názvem od září roku 1993, zahájila činnost. Tradice tak sahá až do roku 1990, kdy Jan Borůvka započal své působení na trhu elektroinstalací s působením na střední Moravě.
V současné době společnost zaměstnává okolo 25 montážních pracovníků, technický úsek a vedení sestává z dalších čtyř pracovníků. Společnost disponuje kompletním potřebným vybavením pro veškeré elektroinstalační práce, počínaje montážními vozidly, dále profesionálním nářadím a materiálem.

Podstatnou výhodou společnosti ELEKTRO-BAU OLOMOUC, s.r.o. je personální obsazení, odborná kvalifikace všech zaměstnanců, znalosti  a zkušenosti podpořené téměř dvacetiletou praxí. Díky těmto aspektům a dobrému technickému zázemí může společnost nabídnout širokou škálu elektromontážních služeb a profesionální přístup s garancí kvalitně odvedených prací.

Galerie

Mapa