Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu.

Henry Ford

Najdu tam
co potřebuju

Dnes je 03.12. 2021 a svátek má Svatoslav

Věra Šimková – TEXSPORT – šití na zakázku, společenské oblečení, gymnastické úbory, lyžařské úbory, oblečení, dresy, plavky Aš

Boženy Němcové 1939/3, 352 01 Aš

Kontakty: 
  • +420 776 189 059 - paní Šimková
    +420 354 525 838
IČ: 12282961
E-mail: info@texsport.cz
texsport@seznam.cz

Provozní doba

Dle telefonické dohody.

Popis činnosti

Jsme malá rodinná společnost, která služby v oblasti šití na zakázku nabízí více jak 30 let. Máme bohaté zkušenosti a rádi se s vámi o ně podělíme.

Navštěvujete sportovní či jiný oddíl a chcete mít úbor, který bude šití na míru pro váš klub? Navrhněte si barvu, střih, velikosti a zašlete nám tyto podklady nebo zavolejte a mi vám rádi pomůžeme.

Šijeme všechny druhy úborů, od lyžařských, gymnastických či lehkoatletických, až po plavecké.

Společenské oblečení

Jistě velice dobře znáte ten pocit, když potřebujete na blížící se společenskou událost nový kostým či šaty a nikde nejste schopni sehnat “něco” co by vám padlo jak ulité a navíc barevně ladilo k ostatním doplňkům.
Stačí nám zavolat, domluvit si schůzku a o vše ostatní se již postaráme. Výběr vhodné látky, návrh střihu a výrobu vašeho nového “kousku” provedeme rychle a kvalitně.

Osobní jednání a kvalitní materiály

Potřebuje spíše vidět spousty látek, či hotových ošacení, aby jste se mohli inspirovat? Není problém, máme k dispozici zkušebnu a sklad látek. Pokud se vám stane, že některé z našich ošacení vám nesedí, tak nezoufejte a obraťte se na nás. Rádi vám provedeme dodatečné úpravy a opravy i vašeho ošacení.​

Šijeme defacto ze vše látek, které jsou na světě k dispozici. Máme potřebné na skladě nebo je objednáme dle přání zákazníka.

KATALOG

Galerie

Mapa